Korzystne ubezpieczenia komunikacyjne w firmie Link4

ByDaniel

Korzystne ubezpieczenia komunikacyjne w firmie Link4

Każdy kierowca w Polsce musi posiadać ubezpieczenie OC. Rynek produktów ubezpieczeniowych jest jednak dużo bardziej rozbudowany. Firmy oferują różne warianty polis dostosowane do rosnących wymagań klientów. Jednym z najbardziej znanych towarzystw ubezpieczeniowych jest Link4. Oferta obejmuje zarówno polisy obowiązkowe, jak i produkty rozszerzające podstawowy zakres ochrony. Możliwościom firmy Link4 warto przyjrzeć się bliżej.

Obowiązkowe ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe w naszym kraju. Kierowcy muszą utrzymywać aktywną polisę OC w całym okresie eksploatacji samochodu. Zakres ochrony jest regulowany przez ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych, w związku z tym firmy konkurują głównie poprzez cenę składki oraz liczne warianty ubezpieczeń nieobowiązkowych. W firmie Link4 polisa OC może być rozszerzona o program pomocy obejmujący usługi Assistance, wynajem samochodu zastępczego oraz ubezpieczenie opon i szyb.

Program Pomocy Assistance 

Assistance oznacza szybką pomoc drogową w przypadku wystąpienia nieprzewidzianego zdarzenia na drodze. W Link4 usługa może być połączona z ubezpieczeniem OC. Pomoc drogowa dojeżdża w średnim czasie 30 minut od momentu zgłoszenia. Dzięki temu kierowca zyskuje pewność, że uzyska wsparcie niezależnie od miejsca wystąpienia awarii.

Link4 oferuje przywrócenie auta do sprawności na miejscu wypadku lub holowanie na odległość 100 kilometrów. Firma przekaże informacje o awarii wybranej osobie, a w przypadku kradzieży auta możliwe jest wynajęcie samochodu zastępczego na okres 3 dni. Link4 może pomóc także w wymianie uszkodzonego koła, uruchomieniu silnika po rozładowaniu akumulatora lub zapewni holowanie do najbliższego warsztatu naprawczego.

Dodatkowa polisa Autcocasco

Niektóre uszkodzenia samochodu mogą powstać poprzez działanie osób trzecich lub za sprawą czynników niezależnych od kierowcy. W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem jest wykupienie ubezpieczenia Autocasco, w skrócie AC. Zabezpiecza przed finansowymi skutkami zdarzeń takich jak kolizje z innymi pojazdami, ludźmi lub zwierzętami, a także działanie zjawisk atmosferycznych. Polisa AC w firmie Link4 działa w przypadku kradzieży, usiłowania kradzieży pojazdu lub po uszkodzeniu wyposażenia auta podczas próby włamania. Kierowca może liczyć na wypłatę odszkodowania, jeśli zniszczenia zostały spowodowane przez działania własne lub sprawca nie został odnaleziony.

Oferta Link4 jest bardzo rozbudowana i elastyczna. Pełną listę dostępnych wariantów ubezpieczeń można znaleźć na stronie internetowej. W przypadku pytań lub wątpliwości warto skontaktować się z konsultantem firmy, który szybko dobierze najlepszą polisę do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika dróg w Polsce.

About the author

Daniel administrator